Stowarzyszenie AD REM – kim jesteśmy?

Stowarzyszenie AD REM to organizacja, która z pasją i zaangażowaniem działa na rzecz dzieci i młodzieży, ich rodzin i opiekunów, a także osób pracujących z młodzieżą. Nasza siedziba znajduje się w Zgierzu, ale nasze działania mają zasięg zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Naszym celem jest pomoc młodzieży w odnalezieniu swojego miejsca w życiu, zmiana sposobu myślenia o sobie i świecie oraz nauczanie kreatywności w podejmowanych działaniach. Pragniemy, aby młodzież żyła w zgodzie z sobą i normami moralnymi, szanowała i ufała innym. Zachęcamy do podejmowania wyzwań, aktywizujemy i usamodzielniamy młodzież.

Stowarzyszenie AD REM prowadzi różne projekty, które mają na celu wsparcie młodzieży i ich rodzin. Prowadzimy Centrum Terapeutyczne, a także Poradnię OBUDŹ JUTRO. Prowadzimy także liczne projekty i inicjatywy.

Stowarzyszenie AD REM

ul. Rembowskiego 36/40,