Nasz Zespół

Rejestracja:

• Jadwiga Walak - kierownik administracyjno finansowy, specjalista ds. kadr i płac, młodsza księgowa.
    Ukończony Licencjat Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Łodzi, ukończone szkolenia Stowarzyszenia Księgowych w Polsce- kadry i płace w praktyce, Księgowy Bilansista. Współwłaścicielka biura rachunkowego.
    Praca z ludźmi, szczególnie z zespołem Stowarzyszenia AD REM, jest czym co daje satysfakcje, „uskrzydla”.
    Prywatnie żoną, mama dwóch młodzieńców, ceniąca życie rodzinne, lubiąca cyferki, wędrówki po lesie oraz prace w ogrodzie.

Jadwiga

Tina

Psycholożki:

Natalia M

Liliana

Aleksandra

Natalia R

Psychoterapeuci:

Dorota J

zdjęcia wykonała Agnieszka Cytacka Fotografia

• Katarzyna Olczak - Psychopedagog, terapeuta pedagogiczny, psychoterapeuta w procesie szkolenia dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Od 20 lat pracuję w zawodzie wsparcia i niwelowania deficytów i trudności w funkcjonowaniu człowieka jako jednostki, a także w jego środowisku społecznym. Moja praca terapeutyczna z pacjentami opiera się głównie na dwóch nurtach integracyjnym oraz psychodynamicznym. Skuteczna pomoc terapeutyczna opiera się na elastycznym podejściu do Pacjenta i zobaczenia go w jak najszerszym kontekście. Zajmuję się psychoterapią rodziny w ujęciu systemowym. To znaczy, że objaw u jednej osoby to efekt funkcjonowania rodziny, jako całości.
    Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. Poza zawodem psychoterapeuty jestem nauczycielem psychologiem szkolnym, terapeutą pedagogicznym, nauczycielem wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego oraz wykładowcą akademickim na kierunku pedagogika, specjalność pedagogika rodziny. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Doświadczenie zdobywałam poprzez udział w warsztatach, projektach i szkoleniach. Moja praca jest dla mnie przyjemnością, pasją, niejednokrotnie wyzwaniem i ciągłym rozwojem. Podejmowane działania terapeutyczne staram się realizować zgodnie z założeniem, iż Pacjent posiada zasoby, aby poradzić sobie z trudnościami, a terapeuta tylko mu to ułatwia.

Katarzyna Olczak

Szymon

Angelika

Terapeutki Środowiskowe:

Melania

Dorota M

Marlena Walas

Anna Ziober

• Lena Chmielewska – absolwentka psychologii na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego (specjalność: psychologia rodziny i wspierania rozwoju). Doświadczenie zdobywała pracując w Fundacji Gajusz z rodzinami zmagającymi się z chorobą dziecka, prowadząc warsztaty profilaktyczne w łódzkich szkołach oraz w świetlicy środowiskowej z elementami socjoterapii. Uważa, że praca z dziećmi i młodzieżą to nieustanne wyzwanie i zaskoczenie, które daje olbrzymią satysfakcję. Najważniejsza jest ciekawość drugiego człowieka, nie tylko specjalistyczna, ale również po prostu „ludzka”. Prywatnie fanka kryminologii, podróży i gry The Sims.

Anna Ziober